Cart

Hakkımızda

1978 Yılında İstanbul’da kurulan uyar otel ekipmanları olarak otel, hastane, restoran ve ihtiyaç duyulan tüm sektörlerde kaliteli hizmet anlayışımızı günümüze kadar mutlu müşteri anlayışı ile portföyümüzü genişleterek getirmiş bulunmaktayız.

İsteğiniz doğrultusunda yılların vermiş olduğu tecrübe bilgi birikimi ve son teknoloji takibimiz ile en doğru tercihler tarafınıza sunulur ve kaliteden ödün vermeden hizmet alabilirsiniz.

Değerli müşterilerimizin memnuniyeti açısından aldıkları ürünler hep aynı kalitede olmakta olup kaliteden kesinlikle taviz verilmemektedir.

 

 

Yenilikçi Bakış Açısı

Sektörün lideri konumunda olmanın sorumluluğuyla, Kendimizi sürekli yenileme ve geliştirmeye odaklıyoruz.

Bizimle Tasarruf Sağlayın

Sabun Makarnası, Sabun Tozu vb. ürünlerde üretim lideri olarak en uygun fiyat garantisi sunmaktayız.

7/24 Destek Hattı

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve sipariş durumunuzu öğrenmek için 7/24 iletişim.

Uyar Sabunculuk

Kuruluşumuz

1978 yılında kurulan Uyar Sabunculuk sürekli kendini geliştirerek, ürün kalitesini ve ürün seçeneğini her geçen gün arttırarak yarım asıra yaklaşan marka adı altında üretimlerine devam etmektedir.

Otel Ekipmanları

Misyonumuz

Kendi bünyemizde Web Tasarım ve Grafik Tasarım destek birimlerimizle görsel kalite, alternatif çözümler üreterek olumlu, yapıcı ve yenilikçi bir anlayışla yolumuza gelişerek devam ediyoruz

Uyar Sabunculuk

Neler Yaptık?

Kendimizi yenileme ve sürekli gelişmeye odaklı bakış açımızla Sabun makarnası, Granül sabunları, Toz deterjanlarda kullanılan Mavi, Yeşil enerji çubukları üretiminde sektörde hizmet vermekteyiz.